Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Волкотруб Людмила Миколаївна

Волкотруб Людмила Миколаївна

Доцент, к. іст. н.

Закінчила Київський державний університет ім. Т. Шевченка.  У 1998 році захистила дисертацію, згодом отримала звання доцента.

Викладає такі дисципліни: Історія видавничої справи, загальна та спеціальна бібліографія, основи наукових досліджень, документознавство та книгознавство.

Людмила Миколаївна є автором  близько 60  наукових та навчально-методичних праць з історії  видавничої справи, бібліографії.

Сфера наукових досліджень: історія та сьогодення української  та світової видавничої справи, історія періодичних видань, мистецтво книги.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Волкотруб Людмила Миколаївна