Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Поберезська Ганна Георгіївна

Поберезська Ганна Георгіївна

Доцент, к. пед. н.

Закінчила філологічний факультет Київського державного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. У 2005  в Інституті вищої освіти АПН України захистила дисертацію й здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук,  згодом їй присвоєно вчене звання доцента.

На кафедрі видавничої справи та редагування викладає навчальні курси: «Професійна етика», «Культура мови», «Культура ділового мовлення», «Методологія та організація наукових досліджень», «Медіаосвіта».

Науковий доробок складають більше 40 наукових і навчально-методичних праць із питань культури мови, професійної етики, документної лінгвістики, педагогіки.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Поберезська Ганна Георгіївна