Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Кір’янова Олена Леонідівна

Кір’янова Олена Леонідівна

Ст. викладач, к. іст. н.

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імена Тараса Шевченка. У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Науково-педагогічна і вчительська інтеліганція Радянської України в умовах культурно-освітніх перетворень 20-30-х рр. ХХ ст.: історіографія» . Є автором 12 наукових статей та 1 монографії.

Після захисту дисертації працювала старшим викладачем у Запорізькому національному технічному університеті. А у 2014 року розпочала роботу в НТУУ «КПІ».

Викладає наступні дисципліни: «Основи реклами», «Теорія та історія зв’язків з громадськістю», «Організація та планування PR-кампанії», «Професійна комунікація», «Комунікавтивна логіка», «Етика в рекламі та PR діяльності», «Соціологія рекламної та PR діяльності».

Журналіст-практик, починаючи з 2005 року співпрацювала з такими виданнями, як «Сегодня», «Народне слово», «Правда України», «КОСМО news», «VIP CLUB» та ін. Є автором понад 500 публіцистичних статей.

Сфера наукових інтересів: вітчизняна PR-діяльність, історичні процеси на території України у ХХ ст., жанрологія та методологія журналістики.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Кір’янова Олена Леонідівна