19 травня на кафедрі видавничої справи та редагування відбувся науково-методичний семінар «Інтерактивні технології навчання в підготовці фахівців журналістських спеціальностей».
Провела захід в.о. завідувача кафедри видавничої справи та редагування, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Масімова Л.Г.
Метою семінару стало ознайомлення з інтерактивними технологіями навчання, підвищення рівня педагогічної майстерності та цифрових компетентностей в освітній діяльності.
Учасники обговорили:
▫️ застосування освітніх інновацій у підготовці майбутніх видавців та рекламістів;
▫️ поєднання діалогово-комунікаційних і професійно-ділових ігрових методів;
▫️ шляхи вдосконалення навчальних силабусів;
▫️ власний педагогічний досвід викладання дисциплін журналістських спеціальностей.
Жвава дискусія, обмін думками та практичними напрацюваннями сприяли формуванню спільного бачення розвитку спеціальності С7 «Журналістика».

