29 листопада 2024 року відбулася
XІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка».
Конференція охопила значне коло проблем, цікавих медіапрактикам та науковцям, зокрема - стратегічні комунікації воєнного часу; креативні інновації в журналістиці, видавничій справі, рекламі та піарі, а також сучасні тенденції, історію й освіту у видавництві та медійних практиках.
Конференція розпочалася з привітання від імені директора НН ВПІ проф. Петра Киричка його заступниці з навчальної роботи Надії Талімонової.
Співорганізаторами цьогорічної конференції стали науковці з України та з-за кордону:
- Національна академія наук вищої освіти України; Лодзинський університет (м. Лодзь, Польща);
- Вармінсько-Мазурський університет (м. Ольштин, Польща);
- Видавництво «GS Publishing Services» (м. Лос-Анджелес, Шерман Оукс, США).
У конференції взяло участь понад 50 учасників з освітньо-наукових закладів України і світу. На відкритті конференції нові моделі підготовки журналістів за кризових умов представили провідні медіазнавці професори Тетяна Іванова та Валерій Іванов. На пленарному засіданні зробили розгорнуті доповіді відомі закордонні спеціалісти: Міхай Вакаріу з Бухарестського університету (Румунія), Євгеній Завадський з Університету м. Тарту (Естонія), Анна Баженова з Університету Марії Склодовської-Кюрі в Любліні (Польща).
Від НН ВПІ представили свої напрацювання доцент Євген Магда, доцент Тетяна Фісенко з магістранткою Дарією Епінгер, доцент Радміла Сегол, а також представники дружніх кафедр: кафедри інформаційно-вимірювальних технологій - доценти Ольга та Максим Маркіни й кафедри інформаційних систем та технологій - доцент Євгеній Батрак. Виступи і дискусії провадилися паралельно українською, англійською та польською мовами.
Активну участь в обговоренні доповідей взяли студенти - бакалавранти і магістранти з програм підготовки «Видавнича справа та редагування» й «Реклама і зв’язки з громадськістю». Учасники конференції висловили побажання продовжити наукові, навчальні й професійні контакти, зокрема - стосовно розміщення своїх публікацій у наукових журналах НН ВПІ та для подальшої участі в науково-практичних заходах і творчих медіафестивалях.
Дякуємо захистові Збройних сил України та самовідданій роботі українських енергетиків, завдяки яким представники академічної спільноти і практики мали можливість представили свої студії у сфері соціальних комунікацій.