МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ

 

Академічна мобільність – це можливість студентів навчатися, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти або науковій установі на території України чи поза її межами, з метою підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень.

У структурі КПІ ім. Ігоря Сікорського працює 5 міжнародних центрів, метою яких є розвиток співпраці з відповідними країнами.

Центри поширюють інформацію щодо програм обміну, розвивають культурну складову представленої країни, а також працюють у взаємодії з посольствами.

 

Міжнародні програми навчання та стажування можна переглянути 
на сайті Відділу академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

Академічна мобільність студентів

Прізвище студента Міжнародні проєкти
Киян В.
Участь у програмі в межах міжнародної ініціативної академічної мобільності.
Навчання в Університеті прикладних наук Міттвайда, ФРН, з 21.04.2022 по 31.08.2022 за програмою підтримки українських здобувачів вищої освіти у період дії правового режиму воєнного стану.
Садовнікова Т.
Участь у програмі в межах міжнародної ініціативної академічної мобільності.
Навчання в Університеті прикладних наук Міттвайда, ФРН, з 21.04.2022 по 31.08.2022 за програмою підтримки українських здобувачів вищої освіти у період дії правового режиму воєнного стану.
Лисенко М. Участь у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+. 
Навчання в Університеті Kutahya Dumlupinar University у Туреччині з 08.02.2020 по 04.06.2020 за програмою «Бізнес-адміністрування».
Корсак Д. Наукове стажування у рамках міжнародної та кредитної академічної мобільності у Вищій Школі Сногхой (Hojskolen Snoghoj) м. Фредерісія, Королівство Данія з 01.09.2018 по 31.12.2018.  
Наукове стажування у рамках міжнародної та кредитної академічної мобільності у Вищій Школі Сногхой (Hojskolen Snoghoj) м. Фредерісія, Королівство Данія з 11.01.2019 по 15.06.2019.
Наукове стажування у рамках міжнародної та кредитної академічної мобільності у Вищій Школі Сногхой (Hojskolen Snoghoj) м. Фредерісія, Королівство Данія з 1.09.2019 по 30.06.2020.
Канєвська Я.
Навчання у рамках договору про партнерство у рамках міжнародної та кредитної академічної мобільності у Лейпцизькому технічному університеті (Вища школи техніки, господарства та культури - Hochschule fur Technik, Wirtschaft und Kultur Leipzig), м. Лейпциг, Федеративна Республіка Німеччина з 01.10.2017 по 01.04.2018.
Кисіль В. В.  Міжнародний обмін від Європейського Союзу та британської організації «One Terrene International «The Democracy we respect» (червень 2021 р.) у м. Ларнака, Кіпр
Стажування в науковій школі від Юліхського наукового центру Jülich forschungszentrum, 50th IFF Spring School Scattering! Soft, Functional and Quantum Materials (11–22 березня 2019 р.) в м. Юліх, Німеччина
Перемога у всеукраїнському етапі Міжнародного франкомовного конкурсу аспірантів «Ma these en 180 secondes Ukraine» (червень 2021 р.).
Міжнародний обмін від Європейського Союзу "Youth into Businesses", Targu-Jiu, Romania (березень 2021 р.).
Юркова О. А. Участь у міжнародному дослідженні стійкості до дезінформації країн Центральної і Східної Європи (загалом 10 країн) Disinformation Resilience Index 202, авторка української частини дослідження. Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти з Міжнародного Вишеградського фонду. Проєкт координується Євразійським науково-дослідним центром держав у перехідному періоді (EAST Center), незалежним міждисциплінарним аналітичним центром, що займається дослідженнями пострадянських та східноєвропейських країн.
Робота аналітиком з питань пропаганди та зовнішніх впливів під час моніторингу медіависвітлення місцевих виборів за підтримки Ради Європи в Україні 
Участь у міжнародній дискусії «Як зупинити фейкові новини», організованій міжнародним виданням Foreign Policy з партнерстві з Buffett Institute for Global Affairs, Northwestern University’s, Чикаго, США (понад 1000 слухачів з усього світу – експертів, політиків, науковців тощо).
Спікерка від України в міжнародній онлайн-дискусії «Пропагандистські наративи в регіоні: Україна, Румунія, Молдова» (16 березня 2021 р.).
Участь у віртуальній панельній дискусії «Журналістика, медіа і дезінформація» в рамках 2021 International Speaker Series, організованій Радою закордонних справ Вермонта у м. Берлінгтон, штат Вермонт, США (28 квітня 2021 р.).

 

You are here: Home For Students International training and internship programs