ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ 


Аспірантура  — форма підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів для закладів вищої освіти і науково-дослідницьких установ. Це самостійна форма отримання освіти, мета якої навчитися займатися науковою роботою.

Аспірант повинен сам визначити науковий напрям, який його цікавить (або просто актуальний), вибрати тему дослідження, вивчити літературу, пов’язану з нею, організувати експеримент, отримати та обробити дані, порівняти свої результати з вже наявними в науці і зробити висновки. Дисертація повинна містити наукову новизну і  бути практично (і / або теоретично) значущою.

Cтупінь вищої освіти: доктор філософії

Термін навчання: 4 роки


Освітні програми

До аспірантури на 1 курс зі спеціальності 061 Журналістика на кафедрі видавничої справи та редагування можна вступити за науково-освітньою програмою.

Мета освітньо-наукової програми – підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних, інтегрованих у європейський і світовий науково-освітній простір фахівців ступеня доктора філософії з журналістики, здатних успішно виконати та підготувати до захисту у спеціалізованій вченій раді власне наукове дослідження; самостійно провадити науково-дослідну, науково-інноваційну, організаційно-управлінську, педагогічну діяльність у галузі соціальних комунікацій; комплексно й системно аналізувати проблеми соціальних комунікацій, журналістики та суміжних галузей, усвідомлюючи природу довколишніх процесів і явищ; забезпечувати та провадити міжкультурну комунікацію. 

Опис освітньої програми третього (PhD) рівня вищої освіти


Акредитація (ліцензії та свідоцтва)

Уся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги тощо) розміщена на сайті віддулу аспірантури та докторантури

Посилання на сторінку відділу аспірантури


Контакти відбіркової комісії інституту НН ВПІ

03056, м. Київ, вул. Янгеля, 1/37,  корпус № 8, каб. 67
(096) 137-95-37  (https://t.me/vknnvpi)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://t.me/abit_VPI

 

 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Вступ Вступ до аспірантури