МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КАФЕДРИ

За кафедрою видавничої справи та редагування закріплені окремі приміщення в навчальному корпусі 8, який знаходиться за адресою: вул. академіка Янгеля, 1/37, а саме: лабораторії (120 м2), комп’ютерні класи (70 м2), 2 викладацькі (36 м2) методичний кабінет (18 м2), архів (8 м2), кабінет дипломного проектування (18 м2). Крім того, у навчальному процесі використовуються інші приміщення та лабораторії Видавничо-поліграфічного інституту. При викладанні дисциплін загально-університетськими кафедрами в навчальному процесі використовуються лабораторії та комп’ютерні класи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Отже, кафедра повністю забезпечена обладнанням для проведення лабораторних та практичних робіт. Водночас, устаткування постійно оновлюється, лабораторна база кафедри розширюється. Бібліотека кафедри поповнюється нормативно-методичною та фаховою літературою.

У 2010-2011 рр. для оптимізації навчального процесу придбано два проектори NEC-NP110, екран Elite Screens 85” та ноутбуки Samsung P29 – 1 і Acer LXPLX02.466.

У 2018-2019 рр. придбано 15 сучасних комп'ютерів для комп'ютерного класу, де проходять практичні заняття та комп’ютерні практикуми з таких дисциплін як «Макетування і верстка», «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна компетентність», «Автоматизація редакційно-видавничих процесів», "Інтернет-журналістика", "Підтримка сайта", "Електронні видання", "Редагування інтернет-медіа", "Інтернет-реклама і SEO-просування".

Також у 2019 р. придбано 3 ноутбуки, 2 проектори. Наявність портативних екранів, проекторів та ноутбуків дозволили покращити якість викладання дисциплін, які вимагають показу графічних та відеоматеріалів, таких як «Соціальна інформатика», «Мережева комунікація», «Креативні технології PR» тощо. Також цю техніку використовують і студенти для підготовки та демонстрації результатів самостійної роботи.

Як база для практичних занять та проведення переддипломної практики використовуються Видавничо-поліграфічний комплекс «Політехніка» ВПІ, філії ВПІ, Парламентське видавництво, інформагентства «Інтерфакс-Україна», «Укрінформ», видавництво «Наукова думка», «Вища школа», «Освіта», ДВ «Преса України», ТОВ «Новий друк», ЗАТ «ХК «Бліц-Інформ», ДП «Поліграфічний комбінат по виготовленню цінних паперів «Україна»,  видавництва «Вольф», «Літтон» тощо.

Ви тут: Головна Про кафедру Матеріально-технічне забезпечення