ВСТУП НА 1 КУРС - БАКАЛАВРАТ

Бакалавр - це перший освітній рівень вищої освіти, що присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180-240 кредитів ЄКТС.

Бакалаврат передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю. Програма бакалаврату передбачає фундаментальну підготовку в обраній сфері знань. Протягом навчання студент засвоює і базові відомості з інших наукових областей, переважно загальноосвітнього характеру. 

Бакалаврат має такі переваги:

  • цей вид кваліфікації прийнятий за міжнародною класифікацією і зрозумілий роботодавцям за кордоном.
  • фундаментальність підготовки, її ґрунтовність дозволяє, за необхідності, легко змінити професію, оскільки відповідно до державного освітнього стандарту, програми підготовки бакалаврів за напрямами побудовані так, що дозволяють за 1 рік перейти до однієї з цілого ряду суміжних професій.

Cтупінь вищої освіти: бакалавр

Термін навчання: 3 роки 10 місяців


Освітні програми

На бакалаврат на 1 курс зі спеціальності 061 Журналістика на кафедрі видавничої справи та редагування можна вступити  за такими освітньо-професійними програмами:

Видавнича справа та редагування
Мета освітньої програми полягає у всебічній підготовці фахівця галузі соціальних комунікацій, здатного розв’язувати складні спеціалізовані завдання з видавничої справи та практичні проблеми редагування в галузі журналістики.

Реклама і зв’язки з громадськістю
Мета освітньої програми полягає у всебічній підготовці фахівця в галузі журналістики, здатного розв’язувати складні спеціалізовані завдання з реклами та практичні проблеми зв’язків з громадськістю.

Після закінчення навчання нас вас чекає безліч можливостей. Ви зможете очолити різноманітні галузеві підприємства, від великих до малих, або проявити свій талант у галузі реклами та PR у профільних агентствах. Крім того, випускники мають можливості працевлашування у медіа: від телебаченні та радіо до нових типів медіа-організацій.

Для вас відкрита низка посад, такі як рекламіст, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою, фахівець з комп'ютерної графіки (дизайну), фотокореспондент, рекламний агент, представник з реклами, організатор піар-заходів, фахівець з інтерв'ювання для медіа та інші.

Професійна сертифікація допоможе вам розширити свої можливості та зробить ваш шлях до успіху більш простим і приємним.

Кафедра має низку угод про співпрацю з науковими та фаховими організаціями та закладами освіти, атакож співпрацює, зокрема у межах виробничої та переддипломної практики з рекламними агентствами "АС-МЕДІА", "Медіа-авеню", платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, видавництвом "СофтПрес" і багатьма іншими.

Детальніше про освітні програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 061 Журналістика 

Опис освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Договори про співпрацю


Акредитація (ліцензії та свідоцтва)

Уся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги тощо) розміщена на сайті приймальної комісії.

Посилання на сторінку приймальної комісії

Розклад роботи приймальної комісії

  Для вступників з тимчасово окупованих територій

Освітні центри "Крим-Україна" та Донбас-Україна"


Офіційні документи

Уся актуальна офіційна документація (правила та порядок прийому, умови та положення про прийом тощо) розміщена на сайті приймальної комісії.

Переглянути офіційні документи на сторінці приймальної комісії


Контакти відбіркової комісії інституту НН ВПІ

03056, м. Київ, вул. Янгеля, 1/37,  корпус № 8, каб. 67
(096) 137-95-37  (https://t.me/vknnvpi)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://t.me/abit_VPI

 

 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Вступ Вступ на 1 курс