ВСТУП НА 1 КУРС - БАКАЛАВРАТ

     Бакалавр - це перший освітній рівень вищої освіти, що присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180-240 кредитів ЄКТС.
    Бакалаврат передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю. Програма бакалаврату передбачає фундаментальну підготовку в обраній сфері знань. Протягом навчання студент засвоює і базові відомості з інших наукових областей, переважно загальноосвітнього характеру. Програми бакалаврату — широкопрофільні, мають загальнонауковий і загальнопрофесійний характер.
    Термін навчання за програмами бакалаврату становить 4 роки.

    Бакалаврат має такі переваги:
   • Цей вид кваліфікації прийнятий за міжнародною класифікацією і зрозумілий роботодавцям за кордоном.
  • Фундаментальність підготовки, її ґрунтовність дозволяє, за необхідності, легко змінити професію, оскільки відповідно до державного освітнього стандарту, програми підготовки бакалаврів за напрямами побудовані так, що дозволяють за 1 рік перейти до однієї з цілого ряду суміжних професій.

Сертифікати ЗНО

Освітні програми

Перелік документів для вступу

Етапи вступної кампанії

Правила та умови вступу на 1 курс

Вартість навчання

Гуртожиток


Сертифікати ЗНО

Сертифікати ЗНО для вступу в 2020 р.         

  • Українська мова та література.
  • Іноземна мова або математика.
  • Історія України.

Мінімальний конкурсний бал - 125.

У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, (іноземна мова 2018, 2019 та 2020 рр.)
  


Освітні програми

На бакалаврат на 1 курс зі спеціальності 061 Журналістика на кафедрі видавничої справи та редагування можна вступити  за такими освітніми програмами:

Видавнича справа та редагування

Реклама і зв’язки з громадськістю

Більш детально з освітніми програмами, за якими  кафедра видавничої справи та редагування готує бакалаврів зі спеціальності 061 Журналістика, можна ознайомитись у розділі "Про спеціальність" (меню "Абітурієнтам").

 


.Перелік документів для вступу:

Перелік документів для вступу на 1 курсЕтапи вступної кампанії

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Шановні абітурієнти, розклад та етапи вступної кампанії  на 1 курс у 2020 році розміщені на сторінці Міністерства освіти і  науки України >>.

Ключові дати вступної кампанії також розміщені на сторінці Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського >>
 

Рекомендовані до зарахування особи, які в установлений термін не подали оригінал документа про освіту, оригінал сертифіката (сертифікатів) до відбіркової комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського, не зараховуються до КПІ ім. Ігоря Сікорського на навчання на місця державного замовлення.


Правила та умови вступу на 1 курс

Правила прийому  1-й курс здійснюється відповідно до:

«Правил прийому до Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського” в 2020 році»;

"Положення про вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського"

"Положення про випускників системи довузівської підготовки НТУУ «КПІ», які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів".

Із програмами ЗНО з цих дисциплін можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

 

Формування конкурсного рейтингу у 2020 р.:

Організація та проведення конкурсного відбору здійснюється відповідно до розділу 6 Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 р.

Рейтинговий список вступників формується відповідно до розділу 7 Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 р.

Конкурсний бал у 2020 р. обчислюється відповідно до розділу 6 Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 р.

 

Питома вага балів у 2020 р.:

  • Українська мова та література.
  • Іноземна мова або математика.
  • Історія України.

Мінімальний конкурсний бал - 125.


Вартість навчання

 

Вартість за один рік навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб
для здобуття освітнього рівня бакалавр (контракт 1-4 курс)
Видавничо-поліграфічного інституту в 2020-2021 р.

 Код та назва спеціальності

Вартість навчання (за один рік)

Денна форма
навчання

Заочна форма навчання

061 Журналістика

  Реклама і зв'язки з громадськістю

36000 19000

Видавнича справа та редагування

36000 19000

 


Гуртожиток

Студенти видавничо-поліграфічного інституту проживають у гуртожитку № 10 студентського містечка КПІ ім. Ігоря Сікорського. На території студмістечка знаходяться спортивні майданчики, кафе, студентський ресторан, пральня, хімчистка, студентські дискоклуби, розташовано декілька продуктових магазинів, аптека. У студмістечку проведено локальну комп'ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету, яка є в кожному з гуртожитків.

У гуртожитку житловий блок складається з двох або п'яти кімнат. Кімнати в гуртожитках розраховані на проживання 3–4 осіб. В кожному блоці окремо розташовані санвузол та душеві. Якщо блок складається з п'яти кімнат, кухня знаходиться в блоці, якщо менше – на поверсі.

Вартість проживання залежить від кількості проживаючих у кімнаті студентів, тому що за основу береться вартість 1 кв. м жилої площі і визначається кожного року за участю студентського профкому. Умови оплати встановлюються в «ПОЛОЖЕННІ про оплату за проживання у студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського для всіх категорій мешканців».

Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу визначається відповідним наказом ректора. Поселення починається з 25 серпня.

Всі студенти ВПІ, що потребують поселення, отримують місце в гуртожитку.

Умови і порядок поселення розміщуються на сайтах:

 

 


 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Абітурієнтам Вступ на 1 курс