МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕННЯ

Навчальні лабораторії Відеоогляд навчальних лабораторій Навчальні лабораторії  
Робота у навчальних лабораторіях Робота у навчальних лабораторіях Робота у навчальних лабораторіях

 

За кафедрою видавничої справи та редагування закріплені окремі приміщення в навчальному корпусі 8, який знаходиться за адресою: вул. академіка Янгеля, 1/37, а саме: лабораторії (120 м2), комп’ютерні класи (70 м2), 2 викладацькі (36 м2) методичний кабінет (18 м2), архів (8 м2), кабінет дипломного проектування (18 м2). Крім того, у навчальному процесі використовуються інші приміщення та лабораторії Видавничо-поліграфічного інституту. При викладанні дисциплін загально-університетськими кафедрами в навчальному процесі використовуються лабораторії та комп’ютерні класи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Отже, кафедра повністю забезпечена обладнанням для проведення лабораторних та практичних робіт. Водночас, устаткування постійно оновлюється, лабораторна база кафедри розширюється. Бібліотека кафедри поповнюється нормативно-методичною та фаховою літературою.

У 2010-2011 рр. для оптимізації навчального процесу придбано два проектори NEC-NP110, екран Elite Screens 85” та ноутбуки Samsung P29 – 1 і Acer LXPLX02.466. 

У 2018-2019 рр. придбано 15 сучасних комп'ютерів для комп'ютерного класу, де проходять практичні заняття та комп’ютерні практикуми з таких дисциплін як «Макетування і верстка», «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна компетентність», «Автоматизація редакційно-видавничих процесів», "Інтернет-журналістика", "Підтримка сайта", "Електронні видання", "Редагування інтернет-медіа", "Інтернет-реклама і SEO-просування".

Навчальні лабораторії (каб. 46, 49, 25, 38)

     

 


фотолабораторія (каб. 73)

    

 


кабінет дипломного проектування (каб. 78)

 

 

 

 
Ви тут: Головна Підготовка Phd Технічне оснащення PhD