В межах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» кафедра видавничої справи та редагування має широку мережу міжнародних зв’язків з іноземними навчальними закладами, науковими та освітніми організаціями й підприємствами, які дають можливість як студентам, так і науково-педагогічним працівникам обмінюватися досвідом із зарубіжними колегами та долучатися до світових тенденцій в науці та освіті. Підрозділи університету мають можливість брати участь у грантових програмах та залучати іноземні кошти для розвитку окремих наукових напрямів, викладачі – публікувати свої роботи у міжнародних фахових виданнях, брати участь у закордонних наукових семінарах та конференціях, демонструвати результати наукової роботи на світовому рівні, студенти – проходити стажування за кордоном та отримувати паралельну освіту. НТУУ «КПІ» співпрацює з такими міжнародними організаціями, як ПРООН, ЮНЕСКО, ЮНІДО, ВОІВ, НАТО, УНТЦ, BSUN, CODATA, ICSU, Українська Рада Миру.

Видавничо-поліграфічний інститут проводить спільну науково-навчально-методичну діяльність з 11 зарубіжними  вишами, серед них Санкт-Петербурзький Державний університет технології і дизайну (Росія); Московський державний університет друку (Росія); Лейпцизький технічний університетом HTWK (Німеччина), Варшавський університет реклам (Польща), Варшавський університет технологій «Варшавська політехніка» (Польща),  Бергський університетом м. Вупперталь (Німеччина), Пекінський інститут графічних комунікацій (Китай), Інститут пакувань Реймського університету Champagne-Ardenne (Франція), Штутгартський медіа університет (Німеччина), Самарський Державний аерокосмічний університет (Росія) і Технічний університет у Лодзі «Лодзинська політехніка» (Польща).Укладені угоди передбачають обмін досвідом роботи, інформацією з питань методики підготовки висококваліфікованих фахівців, взаємне запрошення викладачів і наукових співробітників на конференції, семінари, наукові симпозіуми, співпрацю наукових журналів, що видаються університетами-партнерами, публікації статей вчених у виданнях університетів-партнерів, навчання студентів на підготовчому відділенні і факультетах, підготовку наукових кадрів через аспірантуру, докторантуру по лінії міждержавних угод і на контрактній основі. Також студенти ВПІ щорічно беруть участь у програмі мобільності студентів Ерасмус-Мундус.

У 2010/2011 навчальному році завдяки студентам кафедри видавничої справи та редагування було створено видання «Київ – Лейпциг. Погляд на місто та освіту» спільно з Лейпцизьким технічним університетом HTWK, яке було представлене ними у Лейпцигу восени 2011 р.

Тісна співпраця з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) дозволяє студентам та викладачам отримувати гранти та проходити навчання й стажування за кордоном. Студенти кафедри у 2012 р. проходили навчання та стажування в університетах Німеччини (Штутгартський медіа університет – 14 осіб, Лейпцизький технічний університет HTWK – 14 осіб, Бергський університет м. Вупперталь – 14 осіб), а також у Літній школі соціальних наук професора Фолькера Ронге в Москві – 2 особи.

З кожним роком кількість зв’язків кафедри видавничої справи та редагування із зарубіжними навчальними закладами та організаціями зростає, що дає можливість як співробітникам, так і студентам обмінюватися досвідом із зарубіжними колегами та брати участь у міжнародних наукових заходах.

 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Міжнародна діяльність