НАУКОВІ НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ PHD

Аспірантура  — форма підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів для закладів вищої освіти і науково-дослідницьких установ. Це самостійна форма отримання освіти, мета якої навчитися займатися науковою роботою.

Аспірант повинен сам визначити науковий напрям, який його цікавить (або просто актуальний), вибрати тему дослідження, вивчити літературу, пов’язану з нею, організувати експеримент, отримати та обробити дані, порівняти свої результати з вже наявними в науці і зробити висновки. Дисертація повинна містити наукову новизну і  бути практично (і / або теоретично) значущою.

Наукові напрями аспірантів охоплюють широке коло науково-практичних завдань: від історії становлення й методик редагування української галузевої преси, видавничих концепцій журналів з імпакт-фактором, прийомів популяризації технічних наук у медіа, інтенціонального потенціалу студентської преси, українських інтернет-медіа гендерної тематики - до розробки методів протистояння маніпулятивним медіавпливам у ході виборчих кампаній та вироблення інструментарію видавничої комунікації під час пандемії КОВІД-19.

Аспіранти беруть активну участь в науково-дослідній, організаційній та педагогічній роботі на кафедрі.

 

Наразі в аспірантурі кафедри навчаються:

п/п  ПІБ аспіранта
1 рік навчання (набір 2021 року)
1 Чикалюк Є. В.  
2 Галілейська О. О.
2 рік навчання (набір 2020 року)
1 Говера О. І.
2 Левченко І. О.
3 Юркова О. А.
3 рік навчання (набір 2019 року)
1 Вареник В. М.
4 рік навчання (набір 2018 року)
1 Гриценко О. С.
2 Кисіль В. В.
 
 
Ви тут: Головна Напрями підготовки PhD