18 січня 2016 Новини

Оголошення!

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.4 Київського національного університету імені Тараса Шевченка 22 січня 2016 р. о 10.00 відбудеться захист дисертації Юрченко (Веремчук) Тетяни Юріївни на тему: "Комунікативна діяльність інституцій ЄС в Україні", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій.

Захист відбудеться за адресою  04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, Інститут журналістики.

Науковий керівник: доктор політичних наук, професор Ганжуров Юрій Семенович,  завідувач кафедри організації видавничої справи, поліграфії і книгорозповсюдження.

Офіційні опоненти:

доктор наук із соціальних комунікацій, доцент Чекмишев Олександр Вікторович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики, кафедра реклами та зв'язків з громадськістю.

кандидат наук із соціальних комунікацій Рудницька Ганна Валеріївна, Маріупольський державний університет, факультет філології і масових комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій.

З дисертацію можна ознайомитися у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м.  Київ, вул. Володимирська, 58).

Ви тут: Головна Новини Захист дисертації Юрченко (Веремчук) Тетяни Юріївни на тему: "Комінікативна діяльнсть інституцій ЄС в Україні"