«Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників

28 серпня 2017 Новини

Запрошуємо на «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників на 2017– 2018 навчальний рік. Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, надасть можливість підвищення ефективності засвоєння студентами матеріалу університетських дисциплін.

Кожен студент, за своїм бажанням, буде мати можливість прослухати додатковий адаптаційний курс з відповідної фундаментальної дисципліни.

До роботи в групах плануємо залучити висококваліфікованих викладачів відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволить повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін. Подробиці за посиланням http://kpi.ua/node/14685.

Ви тут: Головна Новини «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників