Безпека в інтернеті - урок з медіаграмотності для школярів

16 листопада 2017 Новини

Для учнів 3-го класу Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” м. Києва командою наукового проекту “Інструменти асиметричної відповіді на гібридну агресію в гуманітарній сфері” 7 листопада 2017 р. був проведений урок з медіаграмотності та безпеки в інтернеті.

Викладач НТУУ “Київський політехнічний інститут” Світлана Фіялка розповіла дітям про необхідність критичного ставлення до інформації, яку вони отримують з медіа та інтернету, про різноманітні загрози інформаційній безпеці та техніки пропаганди.

Крім того, учні  розглянули правила безпечної поведінки в інтернеті, подивилися навчальний мультфільм, перевірили себе за допомогою тесту, взяли участь в обговоренні методів захисту від інформаційних загроз та намалювали свої постери про те, як захистити себе в інтернеті.

На пам’ять про такий веселий і цікавий урок діти отримали листівки-пам”ятки про безпеку в інтернеті, а з викладачем і самі поділилися знаннями про хейтерів, конфіденційність та навіть політику Путіна.

Ви тут: Головна Новини Безпека в інтернеті - урок з медіаграмотності для школярів