12 квітня 2018 Новини

А КПІ здатен перетворитися на Гарвард, так само, як студенти на Клеопатру або ж на мумію ?
     Щороку Київський політех пришвидшує серцебиття сотень абітурієнтів, які з щирою жагою до знань буквально вигризають собі місце під сонцем або ж, як мінімум, непогане місце в рейтинговій таблиці. А все заради чого? Заради мегаінтерактивних пар та не менш цікавих і професійних викладачів, сили силенної прикладних знань.
     Днями відбулось відкрите практичне заняття Лідії Євстахіївни Смоли з іміджології із студентами третього курсу, які навчаються на рекламістів та видавців. Взагалі ця викладачка ох як нашуміла на весь факультет! Як каже Лідія Євстахіївна, «I have a dream.. про те, що сучасну молодь потрібно зарядити, показати те, наскільки кожен унікальний та неповторний. Скільки талантів ховається в кожному з нас !» І справді, пари Лідії Смоли – це маленьке дійство, це «гімни собі», це стрибки та крики у парку, це новий підхід до освіти, європейські стандарти та європейський рівень. Це Гарвард ! Адже саме з найкращих навчальних закладів світу професорка запозичує різні новинки до КПІ. І це справді круто !
     Тож на цьому відкритому занятті у медіа центрі Політеху відвідувачі мали змогу побачити студентів у зовсім різних, часом незвичних амплуа. Яскравими були образи дівчат-стиляг, скейбордиста, дівчини-ковбойки, так званої ков-girl. Також мене вразила пара, яка презентувала увазі глядачів український народний одяг, стародавні та самобутні традиції наших предків. Патріотичні мотиви виступу не змогли залишити байдужим нікого. А ще надзвичайно яскравими були образи Клеопатри, Цариці Хатшепсут та загадкової мумії. Цьому чудовому тандему аплодували найгучніше, адже кожен із учасників на декілька хвилин справді переніс аудиторію до Єгипетських пірамід, піщаних бур та фараонів.

До прикладу, Анастасія Коваленко, одна зі студенток і учасниць заняття на своїй сторінці у Фейсбуці коментує: «Ми з Анною Шарудою були стилягами. Це було дуже цікаво й весело. І так як це знімалося на камеру, то у всіх залишаться прекрасні спогади і пам’ять зі студентських років. Дякуємо нашому викладачу Лідії Смолі за таке креативне та цікаве завдання».
      Безсумнівно, деяким студентам було важко побороти своє хвилювання перед публікою. Дехто трохи розгубився, але це анітрохи не зіпсувало відкритого заняття. Аудиторія навпаки підтримувала тих, хто виступає, а в залі було помітно чимало доброзичливих посмішок та силу-силенну гучних оплесків.
     Загалом атмосфера була чудовою. Лідія Смола паралельно надихала глядачів, серед яких були і студенти першого, четвертого курсів, викладачі, тележурналісти. Усі мали змогу побачити, як насправді виглядає машина часу та особисто побувати в різних історичних епохах, побачити найрізноманітніші образи.
     Окрім цього, мені також вдалось взяти декілька коментарів від слухачів, які були на занятті.
Єва, студентка другого курсу каже: «Лекція для мене стала приємною несподіванкою, я і надалі буду відвідувати щось подібне. Бажаю всім творчого натхнення та успіхів у навчанні!»
А студентка першого курсу Оля просто посміхається і додає: «Я вже в очікуванні іміджоології! Це так класно відчути себе кимось іншим та просто створити тимчасовий ефектний образ. Буду радити своїй подружці вступати до ВПІ. Тут весело!»
     Наостанок усі студенти були окриленими та натхненними. Лідія Євстахіївна на мегапозитивній ноті закінчила заняття та побажала всім завжди пам’ятати про свою індивідуальність, але водночас не боятись «приміряти» цікаві образи. Потім всі разом зробили колективне фото та з гарним настроєм попрямували на інші кпішно-гарвардські пари.

Мельник, СР-71

Ви тут: Головна Новини Відгуки студентів про практичне заняття з Лідією Євстахіївною Смолою з іміджології