Проходження практики студентами кафедри ВСтаР у рекламному агентстві «Наружка»

20 квітня 2018 Новини

Студенти кафедри видавничої справи та редагування проходили практику у рекламному агентстві «Наружка» протягом п’яти тижнів. Виконували цікаві завдання та взяли участь у створенні бренду ексклюзивних шарфів «My Scarf». Зокрема, одним із результатів спільної роботи стала фотосесія для бренда, яку виконали студенти в якості фотографів та фотомоделей.

З нашими молодими зірочками тепер можна ознайомитись на сторінках квітневого журналу Космо Леді. Сповнені враженнями практиканти та керівництво агенції, діляться своїми відчуттями:

Директор агентства «Наружка»
Бобровська Оксана Василівна:
«Сподобалось, як студенти плідно працювали над виконанням завдань: створювали логотип, знімали відео як для агентства так і для «My Scarf», робили все «під ключ». Дякую факультету ВПІ за підготовку справжніх професіоналів».

Іра:
«Було цікаво виконувати різні завдання. Приймати участь у створенні бренду дало мені чудовий досвід при проходженні практики. Бачити, як це відбувається на практиці, а не в теорії - дивовижно».

Аня:
«За час проходження практики я побачила весь шлях втілення ідеї у життя та мала нагоду зробити це самостійно. Це був дуже корисний досвід для подальшого розвитку к професійній сфері».

Женя:
«Завдяки практиці я отримав величезний згусток позитивних емоції. В мене прокинулась мотивація до створення і втілення нових ідей. Завершивши практику я тепер знаю, що хочу і мені не лячно рухатись далі».

Гліб:
«Я потрапив в дуже добрий колектив і це допомогло мені розкритись. Я виріс на голову вище у своїх навичках. Напевно – завдяки креативним завданням і лояльності начальства. Досвід неперевершений і дуже цікавий».

Стася:
«Проходження практики дало мені змогу втілити свої ідеї в реальному проекті. Я відчула, що таке працювати в офісі та справлятися з поданими задачами власноруч. Це був дуже крутий досвід».

Ви тут: Головна Новини Проходження практики студентами кафедри ВСтаР у рекламному агентстві «Наружка»