Зустріч із директором видавництва «Час майстрів» Олегом Симоненком

22 листопада 2018 Новини

19 листопада 2018 року відбулась зустріч студентів кафедри видавничої справи та редагування з директором видавництва «Час майстрів» Олегом Симоненком, під час якої він розповів про сучасні тенденції на книжковому ринку, поділився порадами щодо організації власної справи, власних проектів: від філософських життєвих настанов до практичних організаційних порад.

Своєю наснагою та життєствердними переконаннями він надихнув студентів до активної праці, власної самореалізації, запропонував взяти участь у підготовці, реалізації видавничих проектів, у рекламуванні та розповсюдженні дитячих видань, серед яких шедеври світової класики «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері, «Свинопас» Ганса Християна Андерсена, розмальовки за зразками картин відомих художників (Пабло Пікассо, Анрі Матісса, Ван Гога), твори талановитих сучасних авторів («Комп і компанія» А. Коршунової, «Хочу, хочу подарунків» О. Симоненка) та ін. Спілкування відбувалось у щирій, дружній, творчій атмосфері, що стане запорукою подальшої співпраці з видавництвом.

Ви тут: Головна Новини Зустріч із директором видавництва «Час майстрів» Олегом Симоненком