Мотиваційна лекція з Павлом Ковчегом

19 грудня 2018 Новини

14 грудня 2018 року керівник радіостанції «Європа плюс» Павло Ковчег провів мотиваційну лекцію для студентів та аспірантів кафедри видавничої справи та редагування. Спікер розповів студентам та аспірантам про можливості творчих напрямків роботи, пов’язаних із журналістикою, особливості самопрезентації, самопіару та побудови іміджу, методики напрацювання творчого резюме.

Під час лекції були запропоновані завдання для самоаналізу – окреслення власних сильних та слабких сторін. Пан Павло назвав їх потенційною відправною точкою для успішного професійного розвитку на найближчі два роки – якщо мінімум раз на місяць зазирати у цей список і визначати, які сильні якості укріплювати і удосконалювати, а яких слабких позбуватися за допомогою навчання, у перспективі це допоможе стати висококласним фахівцем.
Студенти та аспіранти зі свого боку ставили спікеру низку запитань – як про професію радіоведучого, так і про особливості стилів керівництва, а також освоєння суміжних спеціальностей. Майбутні фахівці видавничої та рекламної галузі щиро подякували гостю за практичні поради і висловили сподівання на подальшу плідну професійну комунікацію.

Відгуки студентів та аспірантів

Сідельник Ксенія (РЗ-81): Пану Павлу вдалось мене надихнути почати робити більше для саморозвитку.  Його поради насправді корисні і важливі. Я зрозуміла, що треба робити тут і зараз, і не відкладати «на завтра» свою мрію.

Мені сподобалось записувати свої переваги та недоліки, адже буде цікаво спостерігати за тим як я буду змінюватися, і сподіваюсь, що список з недоліками стане менше, адже головна мета цього експерименту – самовдосконалення.

Хотілось би подякувати Павлу за те, що поділився своїм досвідом та розповів багато корисного. Було б не погано , якщо до нас частіше заходили такі цікаві гості.

Ви тут: Головна Новини Мотиваційна лекція з Павлом Ковчегом