Відгук про лекцію з маркетологом Ольгою Ганай

04 березня 2020 Новини

3 березня 2020 маркетолог, психолог та блогер Ольга Ганай провела відкриту лекцію «Маркетинг та психологія особистості: дві грані однієї реальності» для студентів та аспірантів кафедри видавничої справи та редагування. Спікер розповіла про маркетинг, просування у соціальних мережах, про психологію особистості та про ведення власного блогу.
      Крім того, під час лекції пані Ольга запропонувала слухачам цікавий інтерактив, який допомагає зрозуміти свої бажання та визначити, чим насправді ми хочемо займатись. Спікер також зазначила, що пізнання себе, своїх сильних сторін та бажань – це відправна точка у досягненні успіху у будь-якій справі.

Студенти та аспіранти, у свою чергу, активно брали участь у обговоренні теми, ставили пані Ользі багато питань та навіть просили порад щодо просування власних сторінок у соцмережах.

Лекція завершилась під гучні оплески аудиторії та слова подяки за цікаву та корисну інформацію.

Ви тут: Головна Новини Відгук про лекцію з маркетологом Ольгою Ганай