Вітаємо з перемогою в олімпіаді!

04 січня 2023 Новини

17 листопада 2022 року в  КПІ імені Ігоря Сікорського відбувся І (університетський) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка. 

Наші студентки групи СР-01 кафедри видавничої справи та редагування Мілана Гашимова і Тамара Гончарук, показали дуже гарні результати (42 і 40 балів відповідно) за свої твори на тему "Жінка-мати у творчості Тараса Шевченка".

 Мілана Гашимова отримала почесне третє місце. Попросили її поділитися враженнями. Нижче - пряма мова Мілани:  

"Неочікувано для самої себе в листопаді 2022 року взяла участь у конкурсі ім. Тараса Шевченка. Пропозиція від викладачки-кураторки, Світлани Фіялки, кілька днів сумнівів -  і ось я вже перечитую Кобзаря... Сьогодні отримала результат. Як на мене, досить непогано, особливо якщо врахувати, що паралельно з написанням конкурсного завдання я закривала робочі дедлайни))  Це був хороший досвід, оскільки я згадала, як у шкільні часи "не вилазила" з різних конкурсів та олімпіад і щороку обов'язково брала участь у конкурсі ім. Шевченка. Сподіваюся, що цьогоріч також вдасться позмагатися — старатимуся взяти вищий результат".  

Дякуємо нашим студентам, що, попри війну в країні, вони не втрачають жаги до знань і беруть участь та перемагають у конкурсах та олімпіадах!

З результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланням >>

 

 

 
 
 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Новини Вітаємо з перемогою в олімпіаді!