22 березня 2023 Новини

Наші студенти першокурсники до Всесвітнього дня поезії  підготували свої виступи.  На відео читають вірші відомих українських поетів.

21 березня відзначався Всесвітній день поезії. Чим приваблює нас вона? Форма, строфи, жанри?... Ні)  Поезія – це душа, думка і серце людини. Нам пощастило невимовно з українським поетичним словом, адже воно  – це неймовірні тексти вельми талановитих митців: від геніальної простоти Тараса Шевченка до  сміливого серцебиття творів  Сергія Жадана. Ліна Костенко стверджує, що поезія «не є розмова побутова». Це розмова про найважливіше і найсокровенніше, про високе й важливе. Поезією ми міряємо межі філософських глибин, вершини естетичної насолоди  та здатність бачити в людині Людину.

Грабовенко Володимир (РЗ-21)

Гладкевич Уляна (РЗ-21)

Сагірова Дар’я (СР-21)

Степова Ліна (РЗ-21)