Курси призначені для поглибленої підготовки до вступу в університет учнівської та робітничої молоді в рамках Програми КПІ ім. Ігоря Сікорського «Майбутнє України».

Слухачами курсів можуть стати учні 11–12 класів середніх навчальних закладів, а також особи, що вже мають повну середню освіту.

Метою курсів є привести рівень знань наших абітурієнтів до вимог університетських програм. Навчання на курсах доуніверситетської підготовки забезпечує не лише високий рівень знань, але й можливість долучитися до роботи в гуртках технічної творчості, участі в творчих конкурсах, олімпіадах, стати членом Малої академії наук, ознайомитись з історією Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, його традиціями та досягненнями, а також з основними напрямками діяльності його кафедр, лабораторій та наукових підрозділів. 

Завданням курсів є також здійснити ранню професійну орієнтацію слухачів з метою виявлення здібностей та обдарувань кожного з них та розробити обгрунтовані рекомендації щодо вибору ними майбутньої професії; залучити найбільш обдаровану учнівську молодь до пошукової роботи на базі провідних кафедр та лабораторій Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, що, зокрема, дає певні пільги при вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського.Підготовка абітурієнтів проводиться, з наступних предметів:

 • математика
 • фізика
 • українська мова та література (поглиблений рівень)
 • історія України
 • іноземна мова (англійська мова)
     Предмети для творчого конкурсу:
 • натура
 • натюрморт
 • композиція

При вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями, на які особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили підготовчі курси (відділення, факультети довузівської підготовки) вищого навчального закладу, для вступу на основі повної загальної середньої освіти до цього вищого навчального закладу додається до 10 балів за результатами підсумкової атестації.


Перелік документів, що додаються до заяви про вступ на курси:

 1. Ксерокопія свідоцтва про народження або першої і другої сторінок паспорта;
 2. 2 фотокартки розміром 3х4 см;
 3. 2 файли для документів.

Термін навчання – 7 місяців.

Форма навчання – вечірня (3 рази на тиждень з 16 до 19 год.)
                            – заочна (2 рази на місяць по суботах з 10 до 17 год.) для спеціальності «Видавнича справа
                               та редагування», «Реклама і зв’язки з громадськістю»). 

Для спеціальності «Образотворче мистецтво» заняття проводяться 3 рази на тиждень: в четвер, суботу з 16:30 до 19:00 та в неділю з 10:00 до 14:00.Початок занять  – з 1 жовтня. Початок прийому документів – з 1 вересня.

Вартість навчання складає - від 700 грн. 


Організаційну та методичну роботу на курсах забезпечують:

 1. Віцюк Юлія Юріївна - завідувач курсів.
 2. Кузіна Ольга Юріївна – методист.

Адреса:

03056, м. Київ, вул. Янгеля, 1/37,

(навч. корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського № 8), кімн 36.

Тел.: 097-952-18-59.

 

 
 
 
 
 
 
 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Вступ Підготовчі курси