Смола Лідія Євстахіївна
доктор політичних наук, професор

Автор тренінгових програм із питань лідерства, креативності, публічних виступів, корпоративності, самоменеджменту та особливостей створення іміджу.

Автор 62 наукових статей та понад 100 публіцистичних статей та коментарів в українських та закордонних ЗМІ. Співавтор підручника “Політологія”, виданий при сприянні Британської Ради та рекомендований Міносвіти для ВУЗів Міноборони. Опублікувала монографії: “Пропаганда як інформаційно-психологічний складник сучасних політичних процесів” (2005), «Детермінанти політичного процесу сучасності. Теоретико-політологічний аналіз в інформаційно-психологічному вимірі» (2010).
В 2010 р. у співавторстві опублікувала аналітично-прогностичне дослідження «Межі падіння – варіанти українського майбутнього» (Штудгарт, Німеччина).

На кафедрі викладає наступні навчальні дисципліни: «Еристика. Теорія та практика аргументації», «Соціальна інформатика», «Методологія дослідження соціальних комунікацій», «Іміджеологія», «Риторика», «Брендинг».

Сфера наукових інтересів: протидія фейкам та дезінформації, політичний консалтинг та виборчі технології, формування іміджу держави, безпекове середовище для журналіста.

Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     WoS  Academia

Контакти:

тел.: (067) 724-77-90
кім. 76, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Янгеля академіка, 1/37)

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Смола