Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Смола Лідія Євстахіївна

Смола Лідія Євстахіївна

Докт. політ. н., професор

До кола наукових інтересів відносяться дослідження методології інформаційно-психологічних впливів, методики пропагандистських та контрпропагадистських кампаній, політичних процесів, іміджмейкінгу та брендингу.

Автором тренінгових програм із питань лідерства, креативності, публічних виступів, корпоративності, самоменеджменту та особливостей створення іміджу.

Автор 62 наукових статей та понад 100 публіцистичних статей та коментарів в українських та закордонних ЗМІ. Співавтор підручника “Політологія”, виданий при сприянні Британської Ради та рекомендований Міносвіти для ВУЗів Міноборони. Опублікувала монографії: “Пропаганда як інформаційно-психологічний складник сучасних політичних процесів” (2005), «Детермінанти політичного процесу сучасності. Теоретико-політологічний аналіз в інформаційно-психологічному вимірі» (2010). В 2010 р. у співавторстві опублікувала аналітично-прогностичне дослідження «Межі падіння – варіанти українського майбутнього» (Штудгарт, Німеччина).

На кафедрі викладає наступні навчальні дисципліни: «Еристика. Теорія та практика аргументації», «Соціальна інформатика», «Методологія дослідження соціальних комунікацій», «Іміджеологія», «Риторика», «Брендинг».

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Смола Лідія Євстахіївна