Янішевський Олександр Олександрович
доцент, кандидат філологічних наук

У 1994 році закінчив поліграфічний факультет Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Видавнича справа та редагування», має кваліфікацію «Редактор».

Вільно володіє польською мовою (пише, читає, перекладає).

24 січня 2006 р. публічно захистив кандидатську дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.39 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на тему «Проза Вацлава Гонсоровського: генезис і структура історичного дискурсу» (спеціальність 10.01.03). Література слов'янських народів). Тривалий час працював у Національному інституті стратегічних досліджень, де очолював редакційно-видавничий сектор, завданням якого було видання наукових монографій високого рівня працівників установи. Монографії, підготовлені до друку сектором, відзначені на IV конкурсі «Художник і поліграфія України», організованому Всеукраїнським фондом розвитку книговидання та преси.

Наукові інтереси тісно пов’язані з історією польської літератури, полоністикою загалом, видавничою справою (зокрема, стандартизацією у видавничій галузі, технічним редагуванням), про що свідчить низка публікацій у фахових та непрофесійних виданнях та активна щорічна участь у тематичних конференціях.

Наразі працює над книгою про літературну спадщину відомого польського письменника Вацлава Гонсоровського. Опрацьовує матеріали для майбутньої докторської дисертації.

Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     WoS  Academia

Контакти:

тел.: (044) 204-85-45
кім. 79, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського ( вул. Янгеля академіка, 1/37)

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Янішевський