Сегол Радміла Ігорівна
доцент, кандидат наук із соціальних комунікацій

Закінчила Видавничо-поліграфічний інститут та аспірантуру НТУУ «КПІ», з 2008 року працює у постійному штаті кафедри видавничої справи та редагування. Автор понад 20 наукових праць – одноосібних та у співавторстві із студентами. Викладає дисципліни «Редагування перекладу», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Реклама у ЗМІ», «PR-діяльність у ЗМІ», «Мережева комунікація». Відповідає за міжнародні зв’язки кафедри та агітаційну роботу серед потенційних вступників.

Сфера наукових інтересів: міжкультурна комунікація, теоретичні засади та практичні проблеми редагування перекладу, дублювання, теоретичні та практичні проблеми мережевої комунікації, маркетингові комунікації, PR-технології у засобах масової комунікації.

Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     WoS  Academia

Контакти:

тел.: (044) 204-85-45
кім. 76, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Янгеля академіка, 1/37)

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Сегол