Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Сегол Радміла Ігорівна

Сегол Радміла Ігорівна

Доцент, к. н. із соц. к.

Закінчила Видавничо-поліграфічний інститут та аспірантуру НТУУ «КПІ», з 2008 року працює у постійному штаті кафедри видавничої справи та редагування. Автор понад 20 наукових праць – одноосібних та у співавторстві із студентами. Викладає дисципліни «Редагування перекладу», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Реклама у ЗМІ», «PR-діяльність у ЗМІ», «Мережева комунікація». Відповідає за міжнародні зв’язки кафедри та агітаційну роботу серед потенційних вступників.

Сфера наукових інтересів: міжкультурна комунікація, теоретичні засади та практичні проблеми редагування перекладу, дублювання, теоретичні та практичні проблеми мережевої комунікації, маркетингові комунікації, PR-технології у засобах масової комунікації.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Сегол Радміла Ігорівна