Фісенко Тетяна Вікторівна
доцент, кандидат наук із соціальних комунікацій

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (магістр журналістики). З 2009 до 2012 року навчалася у аспірантурі Інституту журналістики, після її закінчення захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціальні інтернет-мережі як феномен сучасного медіа-середовища» (спеціальність 27.00.07 – «Соціальна інформатика»).

У 2012-2013 навчальному році викладала на кафедрі реклами та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету (старший викладач).

Автор більше 40 наукових публікацій. Журналіст-практик, творчий доробок складає близько 1000 публікацій.

Сфера наукових інтересів:  Соціальні медіа та інтернет-комунікації; Кризові комунікації; Інструменти PR.

Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     WoS  Academia

Контакти:

тел.: (044) 204-85-45
кім. 76, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Янгеля академіка, 1/37)

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Фісенко