Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Фісенко Тетяна Вікторівна

Фісенко Тетяна Вікторівна

Ст. викладач, к. н. із соц. к.

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (магістр журналістики). З 2009 до 2012 року навчалася у аспірантурі Інституту журналістики, після її закінчення захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціальні інтернет-мережі як феномен сучасного медіа-середовища» (спеціальність 27.00.07 – «Соціальна інформатика»).

У 2012-2013 навчальному році викладала на кафедрі реклами та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету (старший викладач).

Опублікувала біля 15 наукових публікацій. Журналіст-практик, має більше 500 журналістських публікацій у різних виданнях.

Сфера наукових інтересів: цифрові та мережеві технології у комунікаціях, соціальні мережі та медіа, інтернет-журналістика, блоггінг, спеціалізовані видання, нові журналістські жанри.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Фісенко Тетяна Вікторівна