Стажування студентів у Берліні

14 липня 2016 Оголошення

Шановні студенти, маємо інформацію про стажування студентів у Берліні.

Громадські організації «Європейський Обмін» та Фундація «Відкритий Діалог» запрошують студентів взяти участь у чотириденній поїздці в Берлін, що відбудеться з 5 по 9 вересня 2016 року.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів Харкова, Одеси, Дніпра та Івано-Франківська, що зацікавлені в темах євроінтеграції, policy making та policy research.

Поїздка здійснюється в рамках проекту «Підтримка молоді як імпульс для зміцнення демократії та громадянського суспільства в Україні», що розпочався 1 травня 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та фракції Зелених / Європейський вільний альянс в Європарламенті.

У Берліні будуть проведені тематичні семінари, а також зустрічі з політиками, депутатами німецького парламенту, представниками громадянського суспільства та органів, відповідальних за розвиток міжнародного співробітництва та співпраці в рамках ЄС.

Організатори покривають витрати на проїзд та проживання учасників.

Більше деталей - у документі-вкладенні.

Ви тут: Головна Оголошення Стажування студентів у Берліні