29 жовтня відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка». Цьогоріч вона зібрала науковців з України, Білорусі, Польщі.
Конференція відзначилась широким тематичним спектром: доповіді стосувались особливостей сучасної масової комунікації, освітньо-комунікаційних тенденцій, історії та сучасності книговидання. Динамічно і змістовно було озвучено різні аспекти дослідження редагування, видавничої справи, журналістики та масових комунікацій в цілому: від «Повернена книжкова спадщина як чинник формування національної пам'яті українців» (М. Андрійчук) до «Стимулювання збуту як складова маркетингових комунікацій сервісів доставки у період карантину (А. Камуз).
Традиційно конференція об’єднала як науковців – практиків та викладачів, так і молоде наукове покоління - магістрів та аспірантів: доповіді В. Кисіль, О. Галілейської, О. Юркової, В. Вареник, А. Камуз, А. Штефан, І. Мельник, А. Загоруй. Це свідчить про безперервний зв'язок поколінь на кафедрі.
Серед доповідей, які отримали найбільше обговорення, породили дискусії та нові ідеї щодо розвитку та застосування, стали «Заавторство в контексті едиційної текстології» Олени Левчук (Національний технічний університет України «КПІ ім. Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна), «Медіасоціалізація як компонент медіаосвітнього процесу» Сергія Венідіктова та Євгенія Іванова (Могильовський інститут Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь, м. Могильов, Білорусь), «Популяризація науки в умовах пандемії коронавірусу: використання VR технологій» Вероніки Кисіль (аспірантка, Національний технічний університет України «КПІ ім. Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна) та інші.
Конференція відбувалася онлай, зважаючи на епідеміологічні обставини в Україні. Учасники конференції доповнили свої доповіді чудовими презентаціями. Особливо яскравою стала доповідь про музеї О. Іванець (Державний політехнічний музею при КПІ ім. Ігоря Сікорськогом. Київ, Україна).
Поєднання теорії та практики, жива дискусія, актуальні теми, чудова атмосфера, висока школа наукового спілкування стали ознаками цьогорічної ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка».
Організаційний комітет вже починає підготовку до ювілейної Х конференції!
З нетерпінням чекає Вас 28 жовтня 2022 року на кафедрі Видавничої справи та редагування!