Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Тріщук Ольга Володимирівна

Тріщук Ольга Володимирівна

Завідувач кафедри видавничої справи
та редагування
,
доктор наук із соціальних комунікацій, професор

Член науково-методичної комісії з журналістики та інформації Міністерства освіти та науки України, спеціалізованої вченої ради Д 26.001.34 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, вченої ради НТУУ «КПІ» та вченої ради Видавничо-поліграфічного інституту.

Підготувала 5 кандидатів наук із соціальних комунікацій, 1 кандидата філологічних наук. Опублікувала понад 100 наукових праць, у тому числі 1 монографію, 1 підручник, 2 навчальні посібники.

Сфера наукових інтересів: теоретико-методологічне забезпечення комунікаційних процесів науково-інформаційної сфери; теоретичні та практичні проблеми соціальних  комунікацій і редакторської діяльності.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Тріщук Ольга Володимирівна