Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Литвин Аеліта Василівна

Литвин Аеліта Василівна

Доцент, к. іст. н.

Практикуючий психолог-іміджмейкер, член Асоціації політичних психологів України. Систематично здійснює аналіз рекламних та PR-комунікацій в Україні, що згодом висвітлює у наукових публікаціях.

До кола наукових інтересів відносяться дослідження психологічних аспектів PR-діяльності, рекламних процесів, іміджмейкінгу.

Є автором тренінгових програм із бізнес-комунікацій, технологій формування ділового іміджу та особливостей побудови політичного іміджу.

У процесі викладання використовує інноваційні форми навчання, зокрема інтерактивні, оскільки з 2001 року займається тренінговою діяльністю.

На кафедрі викладає наступні навчальні дисципліни: «Психологія та психотехнології реклами», «Теорія реклами та PR», «Спічрайтинг», «Теорія і методика рекламної та PR-творчості», «Креатив у рекламі та PR».

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Литвин Аеліта Василівна