Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Андрійчук Микола Тарасович

Андрійчук Микола Тарасович

Заступник директора Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ»
із заочної форми навчання

Доцент, к. н. із соц. к.

Викладає такі дисципліни, як «Теорія та історія видавничої справи та редагування», «Маркетинг і промоція видань», «Комунікаційні технології», «Соціологія масових комунікацій».

Микола Тарасович є автором низки публікацій з історії видавничої справи, українсько-єврейських взаємин та краєзнавства, монографії «Українсько-єврейський дискурс: висвітлення міжнаціональних взаємин у друкованих виданнях Наддніпрянщини (60-ті рр. ХІХ ст. – початок ХХ ст.)».

Сфера наукових інтересів: історія та сьогодення українського книговидання, історія преси, українсько-єврейські взаємини, українсько-польські взаємини у міжвоєнний період та в роки ІІ Світової війни, український рух опору 60-80-х рр. ХХ ст., краєзнавство.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Андрійчук Микола Тарасович