Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Головко Ольга Анатоліївна

Головко Ольга Анатоліївна

Ст. викладач

Випускниця Видавничо-поліграфічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Працювала провідним редактором у видавництві Верховної Ради України «Парламентське видавництво», верстальником.

Працює викладачем на кафедрі видавничої справи та редагування з 2003 року. Викладає дисципліни «Макетування і верстка», «Автоматизація редакційно-видавничих процесів», «Шрифтознавство». Є автором низки публікацій з теорії видавничої справи.

Сфера наукових інтересів: дизайн друкованих та інтернет-видань, видавнича справа та редагування у комунікаційному середовищі, візуальна комунікація та прикладні інформаційні технології у редакційно-видавничій практиці.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Головко Ольга Анатоліївна