Скороход Тетяна Олександрівна
асистент, кандидат наук із соціальних комунікацій

Закінчила Видавничо-поліграфічного факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Видавнича справа та редагування».

Викладає на кафедрі видавничої справи та редагування з 2019 року. Профільні дисципліни «Теорія реклами та PR», «Курсова робота з н/д Теорія реклами та PR», «Брендинг», «Конфліктологія».. Є автором низки публікацій з теорії видавничої справи, інформаційно-комунікаційних технологій.

Сфера наукових інтересів: теоретичні та практичні проблеми соціальних комунікацій і редакторської діяльності, технології в редакційно-видавничій практиці студентської періодики.

Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     Publons  Academia

Контакти:

тел.: (044) 204-85-45
кім. 76, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Янгеля академіка, 1/37)

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Скороход