03.06.2022  |  Відкрита лекція доцента кафедри редагування та редагування Олександра Янішевського

23 травня 2022 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту Київського технологічного університету ім. Ігоря Сікорського Янішевського Олександра.

Тема публічної лекції була сформульована студентською аудиторією кафедри журналістики та сучасних медіа філологічного факультету Лодзинського університету та була присвячена ЗМІ України під час війни.

Кількість студентів становила понад 100 осіб, крім студентів були присутні представники педагогічного колективу.

Лекція відбулася в рамках майбутнього укладення Угоди про співпрацю між кафедрою видавничої справи та редагування ВПІ КІП ім. Ігоря Сікорського та кафедри журналістики та сучасних медіа Лодзинського університету, а також велику співпрацю між Видавничо-поліграфічним інститутом та філологічним факультетом двох університетів. Лекція викликала велику дискусію, було багато запитань.

Усі залишилися дуже задоволені результатами лекції, яка відбулася за допомогою засобу комунікації GoogleTeam. Можна зробити висновок, що лекція доцента Янішевського стала дебютом плідної співпраці двох наукових центрів України та Польщі, і така співпраця не стане на заваді жодним війнам та пандеміям.

23 maja 2022 r. odbyła się prelekcja docenta katedry Edytorstwa i redagowania Instytutu Wydawniczo-Poligraficznego Politechniki Kijowskiej im. Ihora Sikorskiego P. Janiszewskiego Aleksandra.

Temat wykładu publicznego został sformułowany przez audytorium studencką katedry dziennikarstwa i współczesnych mediów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego i był poświęcony mediom Ukrainy w czasach wojny.

Ilość słuchaczy stanowiła więcej 100 osób i oprócz studentów byli obecne przedstawiciele grona nauczycielskiego.

Prelekcja odbyła się w ramach przyszłego zawarcia Umowy o współpracy między Katedrą Edytorstwa i redagowania IWP KIP im. Ihora Sikorskiego i Katedry Dziennikarstwa i Współczesnych Mediów WF UŁ, a również wielkiej współpracy między Instytutem Wydawniczo-Poligraficznym i Wydziałem Filologicznym dwóch uczelni. Wykład sprowadził wielką dyskusję, było dużo pytań.

Wszyscy pozostali się bardzo zadowolone skutkami prelekcji, która odbywała się przy pomocy środka komunikacyjnego GoogleTeam. Można zakonkludować, że prelekcja docenta Janiszewskiego stała debiutem owocnej współpracy pomiędzy dwoma ośrodkami nauki Ukrainy i Polski i takiej współpracy nie staną na zawadzie żadne wojny i pandemie.

Ви тут: Головна Міжнародна діяльність Події (міжнародна діяльність) Відкрита лекція Олександра Янішевського