19.02.2018  |  Лекція Інґо Петца про журналістські стандарти в Німеччині

16 лютого 2018 р. німецький журналіст, короткотерміновий експерт проекту Association 4U (Програма підтримки впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, адаптації законодавства України до ЄС) Інґо Петц провів відкриту лекцію англійською мовою на тему «Журналістські стандарти», під час якої ознайомив студентів та аспірантів з основами журналістської діяльності, зі стандартами якісної, професійної журналістики, що діють зокрема в Німеччині та загалом в Європейському Союзі.

Журналіст-практик, застосовуючи сучасні інтерактивні методи навчання (тренінгові, кейсів), навів численні приклади з реальних професійних ситуацій, які вдавалося позитивно вирішувати завдяки високій компетентності та засадам журналістської етики.

Слухачі відзначили високу професійність лектора, постійний зв’язок з аудиторією, а доповідач навзаєм був приємно здивований обізнаністю, зацікавленням та високим знанням англійської мови наших студентів, аспірантів, які легко вступали в дискусію, задавали цікаві питання – в результаті дві пари пролетіли непомітно та натхненно, залишивши приємні враження, спогади.

Захід відбувся за активного сприяння Івана Гайвановича – Старшого Фелоу з питань комунікацій Програми підтримки впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Ви тут: Головна Міжнародна діяльність Події (міжнародна діяльність) Лекція Інґо Петца про журналістські стандарти в Німеччині