08.11.2019  |  Студенти кафедри долучились до редагування онлайн-курсу «CS50: Основи програмування» Гарвардського університету

Студенти кафедри видавничої справи та редагування долучились до перекладу та редагування онлайн-курсу «CS50: Основи програмування» Гарвардського університету, який вважається найкращим курсом з основ програмування у світі. Про його статус свідчить те, що у 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання «CS50», ця практика триває й нині.

Платформа онлайн-курсів Prometheus отримала дозвіл на переклад курсу професора Девіда Малана українською. Студенти опрацювали понад 50 годин відеолекцій, текстових матеріалів та завдань. До курсу долучились понад 150 тисяч слухачів.

Ви тут: Головна Міжнародна діяльність Події (міжнародна діяльність) Студенти долучились до редагування онлайн-курсу