26.03.2023  |  Студентки кафедри Вікторія Киян та Тетяна Садовнікова в межах академічної мобільності навчаються в  Університеті прикладних наук Міттвайда

Під час повномасштабного вторгнення студенти кафедри продовжують плідно навчатись навіть за межами країни. Студентки РЗ-11 Вікторія Киян та СР-01 Тетяна Садовнікова в межах академічної мобільності навчаються в  Університеті прикладних наук Міттвайда (Hochschule Mittweida University of Applied Sciences), м. Міттвайд, Німеччина.

Ви тут: Головна Міжнародна діяльність Події (міжнародна діяльність) Студентки Вікторія Киян та Тетяна Садовнікова навчаються в Університеті прикладних наук Міттвайда