18.012.2019  |  Ірина Побідаш - голос професорки Барбари Оклі, авторки найвідомішого у світі онлайн-курсу «Навчаймось вчитись»

Доцент кафедри Ірина Побідаш - голос професорки Барбари Оклі, авторки найвідомішого у світі онлайн-курсу «Навчаймось вчитись» - зустрілась з самою Барбарою під час її візиту до Києва. Професорка Оклі прочитала лекцію для студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського, а ще познайомилась з Іриною та з перекладачами своїх курсів українською - студентами, аспірантами та викладачами кафедри видавничої справи та редагування.

Ви тут: Головна Міжнародна діяльність Події (міжнародна діяльність) Ірина Побідаш - голос професорки Барбари Оклі