19 червня 2023 Новини

Присвячується КПІшникам та КПІшницям, оборонцям України в російсько-українській війні! Наші викладачі кафедри видавничої справи та редагування сьогодні долучилися до озеленення парку Нескорених! Військовослужбовці і військослужбовиці потребують нашої підтримки та шани. І сподіваємося, що подальший розвиток парку як комфортного і доступного меморіального простору, буде гідно відповідати закладеним у назву сенсам. З неймовірною вдячністю та шаною до КПІшників і КПІшниць, які зі зброєю в руках захищають Україну!

Ви тут: Головна Новини Наші викладачі кафедри видавничої справи та редагування сьогодні долучилися до озеленення парку Нескорених!