05 липня 2023 Новини

Приходьте на поетичний вечір зі Світланою Фіялкою, нашою викладачкою кафедри видавничої справи та редагування, що разом у поєтичному дуеті з Юлією Любшиною організовує MODI Art&Wine Gallery 6 липня 2023 о 18.30 за адресою м. Київ, вул. Мала Житомирська 17 (MODI Art&Wine Gallery).

Світлана Фіялка - доцентка КПІ ім. Ігоря Сікорського, редакторка і людина, в якої емоції та почуття знаходять вихід через рими. Її поезія трохи лірична, трохи сатирична і саркастична. Пані Світлана цінує і поетизує прекрасне та жорстко критикує потворне. Любить Україну, літературу, дітей, котиків, велопрогулянки і подорожі.

Юлія Любшина - поетеса, психолог  читатиме вірші про долі, війну і котів.

Докладніше про подію тут

Приходьте і почуйте, бо світ складається з історій, які ми розповідаємо про себе, інших і про інших себе.

Ви тут: Головна Новини MODI Art&Wine Gallery організовує поетичний вечір зі Світланою Фіялкою та Юлією Любшиною