Зустріч студентів з Оленою Осмоловською

01 листопада 2023 Новини

27 жовтня 2023 р. відбулася зустріч студентів кафедри видавничої справи та редагування з Оленою Осмоловською, кандидатом історичних наук, доцентом, директором «Видавничого центру «12». Гостя поділилася власним досвідом і рекомендаціями стосовно того, як отримати грант і що для цього потрібно.

Директорка надала низку практичних порад із підготовки до конкурсу, а саме: як знайти актуальний та релевантний грантовий конкурс, як оформити заявку.

Пані Олена на власному прикладі показала, як потрібно правильно формулювати свої ідеї відповідно до пріоритетів  грантодавця, як чітко описати їх за проєктним підходом і у відповідності до вимог фондів та врахувати критерії оцінювання. Також гостя розповіла як, у разі отримання гранту, далі успішного вести проєкт.

Ви тут: Головна Новини Зустріч студентів з Оленою Осмоловською