Зустріч студентів та викладачів з Максимом Саваневським

04 березня 2024 Новини

Нещодавно на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Максимом Саваневським – СЕО комунікаційної агенції "Рlusone social impact",  експертом інтернет-технологій, засновником і редактором онлайн-видання Watcher.

Максим розповів про власний досвід та проєкти, в яких задіяна агенція. Експерт поділився баченням викликів в інформаційній сфері, впливу штучного інтелекту та як цифрові комунікації змінюють сприйняття інформації та впливають на політику.

Гість розповів про перспективи цифрового суспільства та зміни на ринку праці, які стосуватимуться майбутніх рекламістів та редакторів. Експерт  нагадав, що доступ до контактної книги в Telegram дозволяє месенджеру збирати чимало особистої інформації про користувачів  і наголосив на необхідності дотримання правил власної інформаційної безпеки.

Ви тут: Головна Новини Зустріч студентів та викладачів з Максимом Саваневським