Компанія «Serpstat» та КПІ ім. Ігоря Сікорського уклали договір на співпрацю

20 червня 2024 Новини

Маємо надзвичайну новину! Компанія «Serpstat» - багатофункціональна SEO-платформа та КПІ ім. Ігоря Сікорського уклали договір на співпрацю

Компанія відкриває унікальні можливості КПІшникам:

• Безкоштовний доступ до Serpstat за корпоративними електронними адресами, що надасть студентам можливість користуватися комплексним набором інструментів для SEO та маркетингового аналізу.
  • Кастомні вивантаження даних під специфічні потреби кафедри для дослідницьких цілей або спеціальних проектів.
  • Промокоди на знижки для персональних акаунтів, які можуть використовуватися студентами після закінчення навчання.
  • Сертифікати від Serpstat Academy за проходження повного курсу, що можуть стати значним доповненням до резюме студентів.
  • Безкоштовний відеокурс з базового SEO, доступний на YouTube, який допоможе студентам поглибити знання з актуальних питань пошукової оптимізації.

Якщо хочеш себе спробувати у пошуковій аналітиці, починай вже зараз!

Контактна особа: доцент кафедри видавничої справи та редагування НН ВПІ Балюн Оксана ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Ви тут: Головна Новини Компанія «Serpstat» та КПІ ім. Ігоря Сікорського уклали договір на співпрацю