Вечорниці НН ВПІ

04 липня 2024 Новини

На цьому тижні відбувся організований студрадою ВПІ захід «Вечорниці ВПІ».  На ньому наші студентки кафедри ВСР Сподобаєва Марія, Сосновська Елизавета та Чеснокова Катерина (група ВР-31) презентували лекцію «Українська ідентичність у одязі», у ній розповіли про історію української моди, розібрали гардероби Ольги Драгоманової-Косач та Соломії Крушельницької.

Також на заході студентки групи ВП-31 Бризінська Надія та Ларіна Вікторія провели майстер-клас з виготовлення силянок, де всі охочі зробили для себе традиційні прикраси.

Сподіваємося, що такі заходи надихнуть молодь на подальше вивчення та збереження нашої національної спадщини.

Бажаємо нашим талановитим студенткам нових звершень у майбутніх проєктах. До нових цікавих подій та захоплюючих відкриттів разом!

Ви тут: Головна Новини Вечорниці НН ВПІ