І кожен фініш — це, по суті, старт

08 червня 2024 Новини

18 травня в smart-укритті бібліотеки КПІ відбувся Фестиваль креативної молоді CreativeHub.

Дякуємо організаторам — студентській організації кафедри видавничої справи та редагування і волонтерам/волонтеркам з інших факультетів за створення такого чудового свята.

Відбувся довгоочікуваний фестиваль, на якому ми зібрали більше 130 людей. Кожен зміг проявити свої професійні здібності, поспілкуватися з колегами у своїй сфері, взяти участь в ораторському тренінгу, отримати свої сертифікати та подарунки від наших спонсорів. А дехто отримав круті сюрпризи в розіграшах.

Хакатон зі створення рекламної продукції відбувався паралельно фестивалю. Учасники/учасниці вирішувала завдання від Concert.ua та MEDIA SYSTEMS, а після пітчінгу робіт найкращі отримали грошові призи.

Дякуємо всім учасникам/учасницям івенту та бажаємо натхнення й успіхів у майбутніх починаннях!

Ділимося з вами фото з фестивалю!

Ви тут: Головна Новини І кожен фініш — це, по суті, старт