Дискусія на актуальну тему

14 жовтня 2015 Новини

12 жовтня доцент кафедри  ВСтаР  Євген Магда взяв учать у організованій Інститутом національної пам’яті дискусії на тему «УКРАЇНЦІ - НАРОД-ВІЙСЬКО. ЯК УКРАЇНЦІ СВОЇ АРМІЇ ТВОРИЛИ: ВІД КОЗАКІВ ДО АТО", яка була приурочена до святкування Дня захисника України...

Аналізуючи значення подій 2014-2015 років для процесів державотворення, Магда зауважив, що Україні бракувало досвіду успішного протистояння агресії в умовах демократії, Збройні Сили на весну 2014 року виглядали швидше формальною силою, проте користувалися суспільною довірою та підтримкою протягом тривалого часу. Він зауважив, що гібридна війна передбачає гібридні відповіді та серйозні зміни у питаннях розбудови армії.

Констатувавши стрімке якісне та кількісне зростання Збройних Сил, Магда наголосив, що українському суспільству необхідно готуватися до «донбаського синдрому» та вже зараз потурбуватися про перспективи повернення учасників бойових дій до мирного життя.

Ви тут: Головна Новини Дискусія на актуальну тему